موزه تاریخ طبیعی دانشگاه بوعلی سینا بازگشائی شد.

موزه تاریخ طبیعی دانشگاه بوعلی سینا بازگشائی شد.


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

رییس موزه تاریخ طبیعی گفت: این موزه پس از تعطیلی ناشی از شیوع ویروس کرونا،‌ صبح امروز (شنبه) برای پذیرایی از علاقه‌مندان بازگشایی شد.
موزه تاریخ طبیعی که به علت همه‌گیری ویروس کرونا تعطیل شده بود پس از آماده سازی محوطه های موزه به منظور رعایت پروتکل¬های بهداشتی، از تاریخ 24 خرداد ۱۳۹۹ پذیرای علاقه‌مندان شده است. با توجه به بحران بیماری کرونا محدودیت هایی در بازدید اعمال شده و به منظور حفاظت پیشگیرانه در سلامت کارکنان، بازدیدکنندگان و همچنین صیانت آثار موزه ای دستورالعمل ویژه بازدید در موزه تاریخ طبیعی تدوین و اجرایی شده که ضروری است تمام بازدیدکنندگان پیش از مراجعه به موزه، این شیوه را دقیق مطالعه و موارد آن را رعایت کنند.
"فرشاد مسعودیان" رییس موزه تاریخ طبیعی با اعلام خبر بازگشایی این موزه، گفت: این بار با مسؤولیت اجتماعی بیشتری به بازدید از موزه ها برویم و در پاسداری از آثار تاریخی و فرهنگی و جلوگیری از گسترش این بیماری همگام باشیم. بی شک این روزگار سخت طی خواهد شد و تاریخ نظاره‌گر رفتار خواهد بود.
در ادامه ایشان تاکید کرد بازدیدکنندگان محترم پروتکل یاد شده را بدقت مورد مطالعه قرار داده و نسبت به بازدید در مسیرهای از پیش تعیین شده و به نشانه گذاری های نصب شده توجه کنند.
این موزه واقع در انتهای بلوار آزادگان، ابتدای جاده حیدره تا اطلاع ثانوی همه روزه صبح از ساعت ۹ تا 12 و 30/14 تا 18 پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود. شیوه نامه بازدید نیز در سایت موزه تاریخ طبیعی دانشگاه بوعلی سینا به نشانی اینترنتی http://nhm.basu.ac.ir قابل رؤیت است.