بازگشایی مجدد موزه تاریخ طبیعی دانشگاه بوعلی سینا

بازگشایی مجدد موزه تاریخ طبیعی دانشگاه بوعلی سینا


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

رییس موزه تاریخ طبیعی گفت: این موزه پس از تعطیلی ناشی از شیوع ویروس کرونا،‌ صبح امروز (سه شنبه)   برای پذیرایی از علاقه‌مندان مجدداً بازگشایی شد.

موزه تاریخ طبیعی که به علت همه‌گیری ویروس کرونا مدتی برای بازدید غیر فعال بود به منظور رعایت پروتکل¬های بهداشتی پس از آماده سازی محوطه ها و فراهم آوردن شرایط برای بازدید کنندگان و تکمیل کادر مجرب ، از تاریخ 1400/9/23 برای بازدید علاقمندان و مردم عزیز مجدداً بازگشائی گردید.

به منظور حفاظت پیشگیرانه در سلامت بازدیدکنندگان عزیز و همچنین صیانت از آثار موزه ای دستورالعمل ویژه بازدید از موزه تاریخ طبیعی تدوین و اجرایی شده که ضروری است تمام بازدیدکنندگان در هنگام مراجعه به موزه، این شیوه نامه را دقیقاً مطالعه و موارد آن را رعایت نمایند.

"فرشاد مسعودیان" رییس موزه تاریخ طبیعی با اعلام خبر بازگشایی مجدد این موزه، گفت: این بار با مسؤولیت اجتماعی بیشتری به بازدید از موزه ها برویم و در پاسداری از آثار تاریخی و فرهنگی و جلوگیری از گسترش هر گونه بیماری فراگیر همگام باشیم..

این موزه واقع در انتهای بلوار آزادگان، ابتدای جاده حیدره تا اطلاع ثانوی همه روزه صبح از ساعت ۹ الی16/30 پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود. شیوه نامه بازدید نیز در سایت موزه تاریخ طبیعی دانشگاه بوعلی سینا به نشانی اینترنتی http://nhm.basu.ac.ir قابل رؤیت است.